Agenda komende week

Woensdag 23 Mei 20:00-22:00
Wijkkerkenraad -


Donderdag 24 Mei 18:30-20:00
Een Smakelijk gesprek -


Dinsdag 29 Mei 20:00-21:30
Cantorij - De Toevlucht


Dinsdag 29 Mei 20:30-22:00
Werkgroep Vorming en Toerusting (thuisadres) -

Nieuw ingekomenen

Een keer per jaar in het najaar houden we een bijeenkomst voor gemeenteleden die in het jaar daarvoor nieuw zijn binnengekomen in (de administratie van) onze wijkgemeente. Dit als gelegenheid om kennis te maken met onze gemeente, dominee en pastorale ouderlingen en uiteraard met elkaar.

De eerstvolgende avond voor nieuwingekomenen zal worden gehouden op dinsdag 15 november 2011.

Iedereen die in dat afgelopen jaar in de wijk Ypenburg is komen wonen en lid is van onze gemeente ontvangt daarvoor een persoonlijke uitnodiging. Mocht u misschien al langer in Ypenburg wonen maar nog niet zo bekend zijn met onze gemeente of als u als nieuwe bewoner geen uitnodiging heeft gehad, maar u wilt toch graag komen, dan bent u uiteraard van harte welkom.

Graag even van te voren aanmelden bij:ds. Attie Minnema, tel. 015 3619471, Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

De avond zal plaatsvinden in De Toevlucht en begint om 20.00 uur, vanaf 19.45 uur is er koffie of thee.

 

U bevindt zich hier: Home Activiteiten Kennismakingsbijeenkomst Nieuw ingekomenen